4 powody, dla których warto zdecydować się na najem długoterminowy samochodu

Najem długoterminowy to usługa, dzięki której nigdy nie zostaniemy pozostawieni na pastwę autobusów i tramwajów w przypadku awarii własnego samochodu, a oferta wypożyczalni została skonstruowana w taki sposób, aby każdy klient – zarówno prywatny, jak i firmowy – miał możliwość skorzystania z opcji, które będą w pełni mu odpowiadały. Przyjrzyjmy się głównym powodom, dla których warto skorzystać z oferty na wynajem samochodów.

Najem długoterminowy – skąd ta popularność?

Ze wspomnianej już potrzeby mobilności oraz faktu, że najem długoterminowy jest usługą profesjonalną, szytą na miarę potrzeb każdego klienta. Aby przekonać się, dlaczego coraz więcej osób wybiera tę usługę, wystarczy sprawdzić poniższe korzyści!

Po pierwsze – najem długoterminowy aut różnych typów i o zróżnicowanym przeznaczeniu

Nowoczesne i zadbane samochody to najważniejsza rzecz, jaką jest w stanie zapewnić wypożyczalnia aut w Warszawie. Pojazdy przechodzą regularne przeglądy i są serwisowane oraz czyszczone przez specjalistów, dlatego też dają możliwość pokonywania największych dystansów w odpowiednim komforcie. Każdy klient może zdecydować się na wynajem aut:

  • osobowych – w tym luksusowych, miejskich, SUV-ów oraz elektrycznych,
  • dostawczych – idealnych do przeprowadzki albo transportu towarów w bezpiecznych warunkach,
  • mini busów – na wakacje, do przewozu pracowników itd.

Każdy z dostępnych na najem długoterminowy posiada nowoczesne wyposażenie, jest pojazdem mającym maksymalnie kilka lat i daje pewność tego, że nie zawiedzie nawet podczas najbardziej intensywnej eksploatacji.

Po drugie – wynajem samochodu na dowolny termin

Wynajem samochodu jest usługą stworzoną zarówno na potrzeby klienta prywatnego, jak również biznesowego. Jeżeli jesteś osobą, która chce skorzystać z auta na wakacje albo do przeprowadzki i potrzebujesz wynająć go maksymalnie na kilka dni, możesz zdecydować się na wynajem krótkoterminowy. Jeżeli natomiast reprezentujesz firmę i pragniesz wzmocnić swoją firmową flotę pojazdów na wiele miesięcy, a nawet kilka lat, doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie najem długoterminowy – na doskonałych warunkach, często lepszych niż usługa leasingu!

Po trzecie – wypożyczalnia samochodów zapewnia atrakcyjne ceny i bezpłatne podstawienie samochodu

Mit o tym, że ceny, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów są wysokie, jest coraz rzadziej powielany, ponieważ w żadnym stopniu nie oddaje rzeczywistej sytuacji. W praktyce bowiem okazuje się, że wynajem aut to usługa dużo bardziej atrakcyjna finansowo niż usługi taksówkarskie (w przypadku krótkiej współpracy) oraz leasing (w przypadku długiej współpracy). Już za kilkadziesiąt złotych można wynająć na dobę wysokiej klasy samochód, a im więcej dni będziemy korzystać z auta, tym cena ta będzie jeszcze niższa. Oferta wypożyczalni skierowana jest więc do każdego, bez najmniejszych wyjątków!

Po czwarte – najem długoterminowy nie wiąże się z dużymi formalnościami

Jak to możliwe? Jest to ukłon w stronę klientów, którzy nie mają wiele czasu i dla których każda możliwość ograniczenia różnego rodzaju formalności jest na wagę złota. Wynajem samochodu w jest więc możliwy za pomocą formularza rezerwacji, który udostępnia wypożyczalnia – cała procedura wybrania wszystkich istotnych dla siebie opcji jest bardzo krótka i wymaga tylko ustalenia kilku szczegółów.

  • model wybranego samochodu,
  • termin wynajmu,
  • miejsce podstawienia i zwrotu pojazdu,
  • wybór dodatkowych opcji,
  • wypełnienie danych osobowych.

Tak samo błyskawiczny jest odbiór pojazdu we wskazanym miejscu, podczas którego wystarczy tylko podpisać umowę, wcześniej przygotowaną przez pracownika wypożyczalni.