Dlaczego warto postawić na wynajem długoterminowy aut?

Nowoczesne wypożyczalnie samochodów oferują klientom biznesowym wynajem długoterminowy aut. Cieszy się on rosnącym zainteresowaniem, ponieważ umożliwia skuteczne realizowanie celów biznesowych. A wynika to z kilku powodów – sprawdźmy dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Po pierwsze – wynajem samochodu w Warszawie to minimum formalności

I to bardzo ważna informacja dla przedsiębiorców, którzy z tego względu coraz częściej decydują się na wynajem długoterminowy aut kosztem np. leasingu. Formalności opierają się przede wszystkim na rezerwacji pojazdu, która odbywa się przy pomocy strony internetowej, jaką posiada wypożyczalnia samochodów w Warszawie. Wystarczy więc na nią wejść, odnaleźć formularz rezerwacji i wybrać interesujące klienta biznesowego opcje. Masz możliwość wybrania terminu wynajmu, rodzaju pojazdu oraz miejsca odbioru i zwrotu samochodu (w określonych miejscach jest to całkowicie darmowe!).

To jednak nie wszystko! Możesz również zdecydować się na któryś z akcesoriów, np. nawigację GPS, a nawet możliwość wyjazdu za granicę czy zaznaczanie, że wynajęty samochód prowadzić będzie inny kierowca. Za pośrednictwem Internetu możesz również opłacić wynajem długoterminowy aut. Podczas odbioru pojazdu wystarczy podpisać umowę i… to wszystko! Cała procedura jest bardzo prosta, trwa niewiele czasu i pozwoli Ci wzmocnić flotę firmowych pojazdów bez najmniejszych problemów.

Po drugie – duży wybór pojazdów

Wypożyczalnia samochodów to miejsce, które zapewnia dostęp do pokaźnej floty pojazdów, w skład której wchodzą auta osobowe, dostawcze i mini busy – różnej klasy i wielu marek. Możesz więc wybrać taki pojazd, który będzie dokładnie dostosowany do Twoich potrzeb i masz przy tym pewność, że taki samochód będzie w stu procentach sprawny technicznie i zadbany. Specjaliści dbają o to, aby klient miał możliwość korzystania z wysokiej klasy środka transportu, którym jazda będzie zawsze komfortowa i bezpieczna.

Po trzecie – wynajem długoterminowy aut zapewnia atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę

Wbrew niektórym opiniom, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością, wypożyczalnia aut w Warszawie świadczy swoje usługi tanio i w pełni fachowo. Oznacza to więc, że nie tylko zapłacisz niską ratę miesięczną, ale też niewielką kaucję. W każdym momencie możesz również liczyć na profesjonalne wsparcie wypożyczalni, kontaktując się z jej pracownikiem i uzyskując odpowiedzi na wszelkie pytania. To absolutny fundament zadowolenia każdego klienta, który korzysta z usług wypożyczalni aut!

Po czwarte – wiele opcji dostępnych dla firmy

Wspomnieliśmy o tym już wcześniej – wynajem długoterminowy aut daje Ci również możliwość skorzystania z dodatkowych akcesoriów, otrzymania zgody na wyjazdy zagraniczne wynajętym samochodem, a także dodatkowego kierowcy. Wszystkie dodatkowe opcje zaznaczasz na etapie rezerwacji samochodu, więc nie musisz telefonować czy pisać maili, aby otrzymać dane rozwiązanie.

Po piąte – wynajem samochodów bez limitów

Każdej firmie zależy na tym, aby wynajętym pojazdem podróżować bez większych ograniczeń i tym samym bezproblemowo realizować swoje cele biznesowe. Dlatego też wypożyczalnia zapewnia Ci wynajem samochodów bez limitów – te są na tyle wysokie, że niezależnie od tego jak często będziesz użytkować pojazd, nie będziesz musiał obawiać się przekroczenia określonej w umowie liczby kilometrów. A nawet jeżeli obawiasz się o to, możesz ten limit zwiększyć na odpowiednio dopasowanych do Twoich możliwości warunkach!

A może wynajem samochodu na krótki okres?

Oczywiście jeżeli nie potrzebujesz pojazdu na dłuższy okres, możesz skorzystać z opcji, jaką jest krótkoterminowy wynajem aut. Potrzebujesz pojazdu na jedną dobę albo maksymalnie kilka dni? Zaznacz to w formularzu rezerwacji i realizuj swoje cele zgodnie z oczekiwaniami!

Sprawdź sam!

Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową wypożyczalni i sprawdzisz pełną ofertę, a z pewnością okaże się ona dla Ciebie korzystna. Wynajem długoterminowy aut jest dzisiaj usługą niezwykle popularną nie bez powodu – daje przedsiębiorstwom szanse na rozwój i to bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Masz wątpliwości? Skontaktuj się ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!