O Projekcie

Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca to projekt fotograficzny, którego ideą jest promowanie wśród kobiet karmienia naturalnego – niezwykle istotnego dla prawidłowego rozwoju fizycznego, emocjonalnego oraz zdrowia dziecka – dziś i w przyszłości.

Poza pięknem i estetyką wyjątkowych prac licznych fotografów, Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca stała się miejscem dla wszystkich Mam, które cenią to co naturalne i bliskie sercu każdej kobiety, której dane jest lub było karmić swoje dziecko piersią. Dzięki Krainie pokazujemy, że karmienie naturalne ma pełne prawo istnieć w przestrzeni publicznej oraz przekonujemy, że naturalność karmienia idealnie wpisuje się w codzienne aktywności młodych Mam.

Dziś Krainę tworzy ponad 120 fotografów z całej Polski oraz liczna grupa Mam, dla których karmienie piersią to niezwykle ważny etap w życiu. Wierzymy, że liczba osób tworzących z nami Krainę z każdym miesiącem będzie rosła, tak by wspólnie pokazywać piękno jakie płynie z macierzyństwa.

Kalendarz

Zwieńczeniem corocznej pracy fotografów jest Charytatywny Kalendarz Krainy, którego powstaniu przyświeca niezwykła idea charytatywnej pomocy na konkretny cel.

*W 2016 roku cały zysk ze sprzedaży Kalendarzy został przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Rodzin Adopcyjnych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku

*W 2017 roku cały dochód ze sprzedaży pomoże Wcześniakom z Oddziału Wcześniaków i Patologii Noworodka Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie!

GALERIA

  • KseniaCieslik
  • JGramala
  • JagodaGramala
  • EwaBUl
  • ArlettaSzczepanska
  • AKondraciuk

Zapisy

Chcesz dołączyć do projektu jako MAMA?

♥ Na Mapie Krainy znajdziesz oznaczone miejscowości – to tam szukaj Fotografów Krainy. Jeżeli nie ma na niej Twojej miejscowości – nie przejmuj się – mapa jest regularnie aktualizowana – możesz również poinformować zaprzyjaźnionego fotografa z Twojej okolicy o naszym projekcie i zachęcić do udziału.

♥ Znalazłaś Fotografa w najbliższej okolicy? Skontaktuj się bezpośrednio z nim z pytaniem o możliwość i ewentualny termin sesji.

Powodzenia, trzymamy kciuki i z całego serca dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie!

*Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału jest zgoda na publikację wykonanych ujęć obojga rodziców
**Drogie Mamy – prosimy pamiętać, że każdy fotograf wykonuje sesje charytatywnie i może odpowiadać tylko na wybrane zgłoszenia.


 
Chcesz dołączyć do projektu jako FOTOGRAF?

Jednym z głównych warunków przyłączenia się do projektu jest wykonanie przynajmniej 2 nieodpłatnych sesji (dowolna forma: minisesja, sesja indywidualna, grupowa, wybór należy do Ciebie).

ZAPISY ZAMKNIĘTE – obserwuj naszego Facebooka, aby być na bieżąco z kolejnym naborem! 

♥ Wyślij do nas mail – kontakt@mlekiemimiloscia.pl

Tytuł maila:

„Zgłoszenie Kraina – imię i nazwisko„,

Treść:

– Imię i Nazwisko / Firma
– Dane teleadresowe
– Strona internetowa / mile widziany Facebook oraz Instagram
Kilka słów o Tobie

Gotowe? Wkrótce odezwiemy się z dalszymi szczegółami!

  


Twórca projektu fotograficznego: Paula Walczak