O Projekcie

Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca to projekt fotograficzny, którego ideą jest promowanie wśród kobiet karmienia naturalnego – niezwykle istotnego dla prawidłowego rozwoju fizycznego, emocjonalnego oraz zdrowia dziecka – dziś i w przyszłości.

Poza pięknem i estetyką wyjątkowych prac licznych fotografów, Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca stała się miejscem dla wszystkich Mam, które cenią to co naturalne i bliskie sercu każdej kobiety, której dane jest lub było karmić swoje dziecko piersią. Dzięki Krainie pokazujemy, że karmienie naturalne ma pełne prawo istnieć w przestrzeni publicznej oraz przekonujemy, że naturalność karmienia idealnie wpisuje się w codzienne aktywności młodych Mam.

Dziś Krainę tworzy ponad 120 fotografów z całej Polski oraz liczna grupa Mam, dla których karmienie piersią to niezwykle ważny etap w życiu. Wierzymy, że liczba osób tworzących z nami Krainę z każdym miesiącem będzie rosła, tak by wspólnie pokazywać piękno jakie płynie z macierzyństwa.

Kalendarz

Zwieńczeniem corocznej pracy fotografów jest Charytatywny Kalendarz Krainy, którego powstaniu przyświeca niezwykła idea charytatywnej pomocy na konkretny cel.

*W 2016 roku cały zysk ze sprzedaży Kalendarzy został przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Rodzin Adopcyjnych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego (IOP) w Otwocku 

*W 2017 roku cały dochód ze sprzedaży pomógł Wcześniakom z Oddziału Wcześniaków i Patologii Noworodka Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w Warszawie!

 

GALERIA

  • KseniaCieslik
  • JGramala
  • JagodaGramala
  • EwaBUl
  • ArlettaSzczepanska
  • AKondraciuk
 

Twórca projektu fotograficznego: Paula Walczak