O Fundacji

Fundacja Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca jest miejscem wyjątkowym, skupiającym i współtworzonym przez prestiżowych partnerów będących przychylnymi mamom, macierzyństwu i temu co naturalne, mających dobre serca i chęć pomocy.


Fundacja mając swój początek w projekcie fotograficznym, który skupia się na uchwyceniu niesamowitych chwil bliskości, miłości mamy i dziecka podczas karmienia naturalnego, co roku wydaje kalendarz, z którego całkowity dochód przekazywany jest na cele charytatywne.


Poprzez działania fundacji pragniemy oswoić przestrzeń publiczną z
karmieniem naturalnym oraz pomagać tworzyć miejsca przyjazne mamom oraz ich maluchom. Bardzo zależy nam na zwiększeniu dostępu do edukacji laktacyjnej oraz pomocy mamom w tym zakresie.

Krainę tworzą

portrety szersze

Patroni medialni

DDTV nowe logo
DDTV nowe logo

Kraina to nie tylko mleko ale przede wszystkim miłość! A z tej miłości płynie dobro w którym Państwo możecie mieć swój udział! Zachęcamy do wsparcia naszych działań. Dzięki naszym patronom medialnym telewizji TVN oraz programowi Dzień Dobry TVN wierzymy, że nasze działania zostaną zauważone, a ich siła sprawi, że przestrzeń publiczna stanie się bardziej otwarta dla mam karmiących naturalnie. Chcąc rozwijać Krainę i poszerzać nasze działania o nowe obszary, pozwalające jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Mam oraz pomagać najmłodszym, serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej Fundacji.

Fundacja Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca
Ignacego Daszynskiego 540, 44-151 Gliwice
NIP: 6312663328 KRS: 0000622696  
Konto fundacji: BNP Paribas 82 1600 1013 1833 7563 2000 0001

Produkty Partnerskie

alicja czop

Alicja Czop

Autorka logotypu oraz grafiki kwiatów