Poznaj najlepsze propozycje na kwietnik!

Co wybrać na kwietnik? To jedno z bardzo często pojawiających się pytań w wyszukiwarce internetowej. Ty również pragniesz poznać na nie odpowiedź? Zajrzyj do naszego tekstu! Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych propozycji, które warto wykorzystać w ogrodzie kwiatowym.

Floks Płomyk Blue

Floks Płomyk Blue to roślina wieloletnia, która cieszy się sporym zainteresowaniem w Ameryce Północnej. Powoli zyskuje też popularność w Polsce i wcale nie powinno nas to dziwić, ponieważ zapewnia piękne i pachnące kwiaty. Floks Płomyk Blue sprawdza się idealnie na terenie ogrodu, parku, jak i wielu innych miejscach, więc nawet na kwietniki przy budynku firmowym może być wykorzystany.

Do tego można go nabyć na https://domisad.pl/catalog/cebule-kwiatowe/kwietnik, więc nawet nie trzeba wychodzić z domu, czy ze swojej firmy, by zdobyć potrzebne cebule kwiatowe. Jedyne, czego będziemy potrzebowali, to telefonu z dostępem do sieci, czy nawet laptopa.

Mieczyki

Mieczyki to kolejna roślina, którą warto wykorzystać w ogrodzie kwiatowym. Choć pochodzi z Afryki, to widać, że bardzo dobrze odnalazła się w naszym klimacie. Dlatego cieszy oczy pięknymi i kolorowymi kwiatami, jak również liśćmi w kształcie miecza. Mieczyki mogą osiągnąć nawet od 1,5 do 2 metrów wysokości, więc będą robić wrażenie.

Irys holenderski

Irysy holenderskie to wieloletnie rośliny cebulowe, które są bardzo proste w uprawie. Do tego wprowadzają wiele koloru, zwłaszcza gdy uprawiane są w większych grupach. Dlatego, jeśli szukamy pomysłów na kwietnik, to na pewno irysów holenderskich nie może na nim zabraknąć.