Wynajem długotrwały Renault, Peugeot

Spółka Arval posiada w swojej flocie pojazdy najlepszych wiodących firm i oferuje działalność na najwyższym poziomie wynajem długoterminowy Renault, Suzuki leasing, Peugeot leasing. Podnajmuje pojazdy osobowe na tak długo, jak wymagają tego nabywający, 12 miesięcy, 2 lata czy 5 lat. Arval oferuje również leasing, aukcje poleasingowe aut pokontraktowych na preferencyjnych dla klientów warunkach. Bez względu na to z jakich transakcji chcemy mieć pożytek, niezwykle ważna jest rzetelna i wartościowa firma. Która zagwarantuje bezpieczeństwo i będzie zapewniała działania na najdoskonalszym, światowym poziomie. Arval Polska jest przedsiębiorstwem świadczącą usługi w zakresie najmowania aut, która posiada wielkie doświadczenie. Przez lata swojej pracy, potwierdziła swój warsztat i dbałość o każdy detal w obsłudze klienta.

Specjalnie przygotowanie w ofercie spółki samochody dzięki licytacjom poleasingowym pozwalają na zakup samochodu w niezwykle korzystnych cenach. Rocznie działalność udostępnia na swoich aukcjach około 5000 osobówek, dzięki czemu każdy klient ma możliwość znalezienia wymarzonego modelu dla siebie. Idealnie dopasowanego do swoich potrzeb i wymagań. Podstawowym obowiązkiem pochodzi z rodzimej sieci sprzedaży. Co niezwykle szczególne, to fakt, że wszystkie pojazdy osobowe posiadają udokumentowaną przeszłość serwisową i szkodową.

Arval

Arval jest firmą, która powstała w 1989 roku i obecnie obsługuje ponad 1000 przedsiębiorstw w Polsce. Do swojej dyspozycji posiada flotę ponad 1 mln aut. Spółka zbudowała dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu popularność na rynku, dlatego teraz współpracuje z siecią kilkuset przedsiębiorców. Firma Arval w swojej działalności wysoko ceni sobie stosunki ze swoimi klientami oparte na przyzwoitości i jawności. Niezbędne papiery są udostępniane do wglądu, każdemu klientowi, aby miał pewność co do dokonywanego zakupu. Przedsiębiorca posiada dokumenty na własność po dokonaniu transakcji i przeprowadzeniu wszystkich ważnych formalności. Bez względu na to czy jest to leasing, aukcje czy inna usługa wykonywana w firmie Arval, to jakość kontaktu jest również na najwyższym poziomie. Spółka stawia na nieustający rozwój i poszerzanie kompetencji swoich współpracowników. Tak, aby nie tylko dysponowali oni należytą wiedzą,erudycją ale również tworzyli trwałe relacje ze swoimi kontrahentami. Należy wspomnieć również fakt, że każde samochód posiada wnikliwą ekspertyzę całkowicie niezależnego fachowca. Dzięki temu oferowana cena auta poleasingowego jest rzetelna i miarodajna do jego wartości.